Akvarelinių pieštukų rinkinys (12 spalvų, metalinėje dėžutėje)

Šiuos spalvotus ir akvarelinius pieštukus gamina olandų įmonė „Bruynzeel“, kuri buvo įkurta  1948 m.

Pieštukų linija „Expression“ pagaminta naudojant aukštos kokybės pigmentus.

Pieštukai pagaminti iš aukštos kokybės natūralios medienos.  maišyti spalvas tarpusavyje, išgauti naujus atspalvius ar tiesiog piešti sausais pieštukais. Komplekte yra teptukas, skirtas maišyti su vandeniu.

Šešiabriaunis pieštukas yra labai patogus laikyti, todėl linijos yra lengvai valdomos, pieštukai puikiai tinka detaliems piešiniams ir paveikslams piešti. Darbui geriausia naudoti akvarelinį popierių.

Pieštukai gyvena gražioje metalinėje dėžutėje.

Tai nuostabi dovana kiekvienam kūrėjui.

  • 12 spalvų
  • Šerdelės diametras – 2,9 mm.
  • Galima naudoti sausus arba su vandeniu.
  • Komplekte yra teptukas.
  • Metalinėje dėžutėje.

 


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

9,60