Skaidrus spalvotas plastikas (1 vnt.)

Be galo mylim šiuos spalvotus plastiko lakštus! Karpome įvairiausias formas ir lipiname prie lipnios plėvelės, kurdami įvairius vitražinius koliažus; tvirtiname prie lango ir stebime pasaulį mėlyną, žalią, raudoną arba geltoną :); žaidžiame ant šviesos stalo, be abejo.

Vaikams labai labai patinka matyti pasaulį spalvotai, patinka, kaip šviesa sklinda pro spalvotas plokšteles ir šią daugiafunkcę priemonę, be abejo, jie sutiks su dideliu džiaugsmu 😉

Dėmesio, nurodyta kaina už 1 vnt. A4 plastiko.Turimos spalvos žalia, mėlyna, geltona (komentarų laukelyje esančiame pirkimo žingsnyje brūkštelkite, kokios spalvos pageidausite)


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

A4

Storis

200mic

Spalvos

Turimos spalvos žalia, raudona, mėlyna, geltona (komentarų laukelyje esančiame pirkimo žingsnyje brūkštelkite kokios spalvos pageidausite)

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

1,00