Putgumė (10 vnt.)

Mūsų lūkesčiai šiam puikiam minkštam popieriui buvo minimalūs – kad gerai liptų prie vonios plytelių. Tačiau jų sąrašas kur kas prasiplėtė vos palietus minkštutėlį lakštą. Puikumėlis tas, jog:

  • popierius tiesiog fantastiškai lengvai kerpasi. Tikrai „it per sviestą“. Pats tas žirkles pradedančiam valdyti bičiuliui – minkštą popierių kirpti tikras malonumas.
  • ar pasinaudojant trafaretais, ar savo fantazija, išsikirpti galite bet ką, o tuomet dėlioti, kombinuoti: mandalą, emocijas ant veido, rūbus berniukui/mergaitei, papuošimus dinozaurui, savo vardo raides ir, ir, ir…
  • iškirptas aplikacijas galite tiesiog dėlioti ant stalo, ar neštis į vonią – lipinti ant plytelių , apipurškę vandeniu langus, lipinti prie lango, ar klijuoti prie lipnios plėvelės – kurti koliažus, paveikslus!

Tiesiog puiki, kūrybos laisvės iki begalybės suteikianti priemonė 😉

Rinkinyje rasite 10 A4 skirtingų spalvų minkštojo popieriaus – putgumės lapus.


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Kiekis

10 spalvoti minkšti lapai

Išmatavimai

A4

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

6,80