Faber-Castell Connector felt-tip, 60 spalvų

Kiek galima norėti iš flomasterių?…Pasirodo daug!

Jei pirmąją piešimo priemone smarkiai rekomenduojame rinktis šilkines kreideles, dėl lengvumo jomis naudotis, dėl spalvų sodrumo, potėpių „it per svieistą“ smagumo ir piešimui tinkamų paviršių įvairiapusiškumo,

tai labiau įgudusiems dalinininkams nuo 3 m. rekomenduojame šį Faber Castell flomasterių rinkinį. Štai kelios priežastys:

  • Faber Castell – vokiškas prekės ženklas, viena seniausių ir didžiausių kanceliarinių priemonių gamintoja. Gaminių kokybė – esminis pozicionavimas.
  • 60-yje flomasterių rinkinyje rasite nepaprastai gražias pagrindines spalvas bei jų atspalvius. Flomasterių galiukų storiai skiriasi, taigi galėsite išgauti ir skirtingus potėpius.
  • Flomasteriai turi sujungimo elementus. Jungiant flomasterius tarpusavyje, galima statyti įvairiausias konstrukcijas, bokštus, piešti keliais sujungtais flomasteriais vienu metu, pasistatyti pieštukinę.
  • Flomasteriai talpinami patogiame lagaminėlyje. Surinkti po kiekvieno piešimo flomasterius, jie neišsimėtys ir tarnaus jums ilgai.
  • Rinkinyje rasite kūrybinį darbelį.
  • Flomasterių dažai pagaminti iš maistinių dažų ir vandens. Saugūs ir ilgai tarnaujantys.

Taip, puikiai suprantame, kad iš pirmo žvilgsnio flomasterių rinkinys atrodo kainuojantis solidžią sumą..

Vienok, jei jūsų namuose piešiama daug, per paskutinius puse metų flomasteriams ir kitoms piešimo priemonėms, ko gero, išleidote kur kas daugiau.

Mums šis rinkinys tarnauja jau pusmetį, o pamesti flomasteriai kokie 3. Vaikai labai vertina, myli ir labai brangina šį rinkinį. Po kiekvieno kasdienio piešimo seanso skrupulingai sudeda flomasterius atgal.

Puiki dovana bet kokiai progai. Puikius akstinas atrišti prigimtin5 vaiko kūrybiškumo mazgelį! 🙂


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Papildoma informacija

Rinkinyje

60 flomasterių lagaminėlyje

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

18,90