Šlykštukas „Pasidaryk pats“ (2l)

Šį šlykštukėlį mes esame įsimylėję ir nešamės į įvairias kūrybines dirbtuves, šventes jau gerus 5-us metus. Jis fantastiškai užburia visus. Tąsus, prie rankų nelimpantis (net prie plaukų nelimpantis, vyresniai chebrytei labai patinka jį ant galvų dėtis:)). O labiausiai visus žavi galimybė pūsti per šiaudelį su šiuo šlykštuku diiiideliausius burbulus!

Mažesnieji jį mielai tampo, tąso, plėšo gabaliukais, rušiuoja, slepia po juo siužetinis figūrėles ir dar visokių reikalų prigalvoja.

Šlykštuką lengvai pasigaminsite patys, vadovaudamiesi paprasta instrukcija. Gaminti turi suaugęs žmogus. Pagaminto šlykštuko galiojimo laikas – 3 dienos. Ilgiau laikant šlykštukas savaime suyra, suskystėja ir tampa nebetinkamas žaisti. Praėjus šlykštuko galiojimo laikui, jį galite supilti į kanalizaciją – komponentai biologiškai skaidūs.

Iš rinkinio pasigaminsite net 2l ryškaus škykštuko!

Šlykštuko pasužigaminimo INSTRUKCIJA.


Sensorinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Nuramina emocijas
  • Taktilinis jautrumas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Vandens rutuliukai (300 ml)

Vandens rutuliukai (300 ml)
1,50 1,00
-33%
1,50 1,00
9,90