Spalvotų pieštukų rinkinys (24 spalvos, metalinėje dėžutėje)

Spalvotus pieštukus gamina olandų įmonė „Bruynzeel“, kuri buvo įkurta 1948 m.

Pieštukų linija „Expression“ pagaminta naudojant aukštos kokybės pigmentus.

Atsparūs šviesos poveikiui, intensyvios spalvos. Pieštukai pagaminti iš aukštos kokybės natūralios medienos. Grafitas  leidžia lengvai maišyti spalvas, galima piešti net  smulkiausias detales. Tinkami naudoti ant bet kokio tipo popieriaus, kartono.  Pieštukai gyvena dailioje metalinėje dėžutėje. Tai nuostabi dovana kiekvienam, mėgstančiam kurti.

  • 24 spalvų
  • Šerdelės diametras – 3,3 mm.
  • Metalinėje dėžutėje.

 


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

11,90