Muzikiniai kiaušiniai

Šiuos kiaušinukus be galo smagu ir patogu laikyti mažoje rankutėje: sukalioti, barškinti, ridenti – visą tai nepaprastai įtraukia ir atpalaiduoja.

Ką jau kalbėti apie barškinimą 🙂 Grokite, kurkite, improvizuokite, atraskite! Dienos daineles paįvairinkite grodami kiaušinukais į taktą.

Neškitės barškučius dovanų naujagimiui ir visai netrukus tai taps jo pirmuoju mėgstamiausiu žaisliuku, kuris yra toks ryškus ir kurį pastūmus – pasigirsta smagus garsas. O tai taip skatina pasiekti, paliesti, pastumti, išgirsti – pažinti:)

Pirmyn į garsų ir muzikinio pasaulio pažinimą!

P.S. muzikinių kiaušinių turime įvairiausių spalvų (žr.galerijoje). Komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje brūkštelkite, kurią spalvą rinksitės 😉


Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Lavinimo sritys

  • Formuojama meilė muzikai
  • Kalbinių ir socialinių įgūdžių lavinimas
  • Klausos lavinimas
  • Muzikinis lavinimas
  • Ritmo pojūčio formavimas

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Išmatavimai7 × 4.5 × 4.5 cm
Ypatybės

2 vnt.
svoris: 40 g

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

3,60 2,50