Lūpinė armonikėlė

Lūpinė armonikėlė, neabejotinai, tas muzikinis instrumentas, kuris turėtų atsirasti kiekvieno mažylio namuose. Ir ne tik muzikiniam lavinimui, klausos formavimui, ritmo pojūčiui, bet labai svarbu – kvėpavimo takų lavinimui. O kuo takai stipresni, plaučiai dažniau ventiliuojasi, tuo žiemos ligos mažiau baisios bus. Daugiau apie kvėpavimo pratimų naudą bei idėjas žaidimams, skirtiems kvėpavimo takus stiprinti, rasite čia.

Neabejojame – lūpinę armonikėlę galima rasti ne viename logopediniame kabinete. Burnos aparato darbas – žandų pūtimas, garso skleidimas, oro iškvėpimas, skatina kalbos raidą ir „sutvarko“ ją, kad žodžiai lietusi rišlūs ir sklandūs.

Labai svarbu pasirinkti tinkamą lūpinę armonikėlę. Dauguma žaislinių, parodoksalu, bet labai sunkiai pučiasi. Garsą išgauti vaikui tampa per sudėtinga ir jis „meta“ šį darbelį. Todėl mes lentynose apgyvendinome profesionalią armonikėlę. Mažą, lengvą ir iš kurios garsai pasipila, regis, vos prie lūpų prilietus 🙂

Verta ir teisinga turėti kiekvienam esamam / būsimam muzikos mylėtojui 😉

Condorwood HM-20 BK lūpinė armonikėlė.

  • diatonė 10 skylučių lūpinė armonikėlė
  • C tonacija
  • paviršius blizgus
  • spalva: juoda
  • komplekte plastikinis dėklas

Adventas | Kalėdos 2023
Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Darželių grupėms
Emocinis vystymasis

Emocinis vystymasis apima įvairių emocijų ir jausmų (meilės, saugumo, prisirišimo, pasitikėjimo) raidą. Šiai sferai taip pat labai svarbūs yra savęs suvokimas, stresas, savarankiškumas. Šis terminas neatsiejamas nuo Emocinio intelekto (EI) sąvokos.

Emocinis intelektas yra laikomas pagrindiniu veiksniu numatančiu, ar vaikas gebės tinkamai užmegzti santykius su bendraamžiais, gerai jausis jį supančioje aplinkoje (jaus mažiau streso ir nerimo), išsiugdys subalansuotą požiūrį į gyvenimą, ir sieks savo akademinio potencialo mokykloje. Šis terminas apima penkis įgūdžius: a) savęs supratimą, b) emocijų valdymą, c) savęs motyvavimą, d) empatiją ir e) santykių valdymą.

Žmonės turintys aukštesnį EI, yra verslesni – jie proaktyvūs ir ieško galimybių, daugiau rizikuoja, kūrybingas idėjas paverčia veikiančiomis inovacijomis, ir moka geriau prisitaikyti prie kintančios aplinkos.

Šioje žaislų kategorijoje esantys žaislai stimuliuoja emocinę raidą ir emocinio intelekto lavėjimą.


Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Ypatybės

32 oktavos

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

6,00