Lipni plėvelė mažųjų menams (XL)

Oj, oj! Kūryba su šia priemone ne tik be galo paprasta (prispaudi ir prilipo), bet ir nepaprastai įtraukianti, plečianti vaizduotę, išpučianti akis:), kai menininkai pamato, kad per trumpą laiką sukuria šį tą nepakartojamą!

Kurkite mandalas, kurkite savo šiandienos nuotaikas, kurkite orą už lango, šventes, kurkite metų laikus, kurkite Gimtadienio paveikslą i viską viską, kas tik į galvas bei galveles šaus.

Eksperementuokite – bandykite kas limpa, o kas nelabai. Pom poms’ai, pūkuotos vielutės, karpyti šiaudeliai, vatos gabalėliai, pavasarinės gėlės,  rudeniniai lapai, įvairios aplikacijos iš popieriaus ir net džiovinti gėlių žiedai – limpa puikiai! Ir tai tik mūsų kūrybinio kelio pradžia 😉

Daugiau idėjų lipinimui galite pasisemti čia.

Lipinimo instrukcija:

plėvelės lipni tik viena pusė! Taigi, nulipiname apsauginį plėvelės sluoksnį ir  nelipnia puse dedame  prie pagrindo. Lipni pusė „žiūri“ į jus. Užtvirtinate plėvelės kampučius lipnia juosta.

 


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Dydis

40 x 92 cm

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Lipdokliuko rinkinys

Lipdokliuko rinkinys
10,90
Išparduota
10,90
3,50

Neturime