Medinis kalimo žaidimas „Kamuoliukai“

Aukštos kokybės lavinamasis kalimo žaidimas. Kalkite mediniu plaktuku spalvotus kamuoliukus ir stebėkite, kaip jie įkrenta į dėžutės vidų ir smagiai išrieda per dureles. Kiekviena skylutė yra pažymėta skirtinga spalva, taigi sukalus paprašykite mažųjų sudėti kamuoliukus pagal tinkamas spalvas. Visos rūšiuoklės sienelės dekoruotas vaikams gerai pažįstamais gyvūnais.

Kalimo žaidimai puikiai išgarina perteklines emocijas ir padeda nurimti. Jei vaikas kanda, mušasi, pyksta, pasiūlykite jam pakalti, pabūgnyti, papūsti armonikėlę, fleitą, pamušinėti pagalvę, pažaisti pagalvių mūšį, papūsti balioną, užpūsti žvakę, pažaisti baliono badmintoną (ant medinės mentelės dviguba lipnia juosta pritvirtinta popierinė lėkštė. Su tokiomis „raketėmis“ mušinėjamas balionas).

Kalimo žaidimai – tai edukaciniai žaidimai, kurių metu lavinama rankų-akių koordinacija, stiprinami rankų raumenys. Taip pat dedant kamuoliukus pagal spalvas mokomasi pažinti spalvas.

Savybės:
– 4 skirtingų spalvų kamuoliukai, plaktukas ir pagrindas;
– kiekviena skylutė yra pažymėta tam tikra spalva – spalvų pažinimui;
– sodrios gražios spalvos ir mieli gyvūnai – žaislas tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Dydis: 16x12x16 cm.

BIGJIGS – tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų – vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.


Mediniai

"Medinėje" kategorijoje apsigyvens rankų darbo medinės priemonės jūsų prasmingiems žaidimams.


Emocinis vystymasis

Emocinis vystymasis apima įvairių emocijų ir jausmų (meilės, saugumo, prisirišimo, pasitikėjimo) raidą. Šiai sferai taip pat labai svarbūs yra savęs suvokimas, stresas, savarankiškumas. Šis terminas neatsiejamas nuo Emocinio intelekto (EI) sąvokos.

Emocinis intelektas yra laikomas pagrindiniu veiksniu numatančiu, ar vaikas gebės tinkamai užmegzti santykius su bendraamžiais, gerai jausis jį supančioje aplinkoje (jaus mažiau streso ir nerimo), išsiugdys subalansuotą požiūrį į gyvenimą, ir sieks savo akademinio potencialo mokykloje. Šis terminas apima penkis įgūdžius: a) savęs supratimą, b) emocijų valdymą, c) savęs motyvavimą, d) empatiją ir e) santykių valdymą.

Žmonės turintys aukštesnį EI, yra verslesni – jie proaktyvūs ir ieško galimybių, daugiau rizikuoja, kūrybingas idėjas paverčia veikiančiomis inovacijomis, ir moka geriau prisitaikyti prie kintančios aplinkos.

Šioje žaislų kategorijoje esantys žaislai stimuliuoja emocinę raidą ir emocinio intelekto lavėjimą.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Nuramina emocijas
  • Rankų-akų koordinacija
  • Skirtingų spalvų suvokimas
  • Stiprinami rankų raumenys

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

21,20