Skaičiai ir raidelės į vonią

Pramokite skaičių ir raidžių lengvai bei žaismingai, ko gero, vienoje mėgstamiausių vaikų erdvėje – vonioje:) Lipinkite skaičiukus, raideles ant vonios sienelės, plytelių, dušo kabinos ir skaičiuokite kiek kaštonų šiandien pririnkote, vardinkite žodelius iš tos raidelės:)

Skaičių ir raidžių aukštis:  7,5cm

Rinkinyje: skaičiai 0-9; 25 angliškos abėcėlės raidelės.


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

  • Gebėjimas atpažinti skaičius
  • Matematinių įgūdžių lavinimas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

5,80