IGLU čiužinių komplektas (4 vnt.)

IGLU padeda lavinti šias sritis ir savybes:

Judėjimas ir motorika (ropojimas, laipiojimas);
Formuoja ir ugdo erdvinį suvokimą;

Jūsų vaikas gali saugiai žaisti ant minkšto žaidimų kilimėlio. Linksmai ir saugiai naudojami vaikų žaidimų aikštelėse, juos lengva paguldyti ir supakuoti.
50 mm putplasčio kilimėliai suteikia vaikams saugią, minkštą aplinką žaisti tiek namuose, tiek mokykloje, tiek darželyje.
Minkšti žaidimų kilimėliai yra pagaminti iš polietileno putplasčio – minkšti ir itin lengvi. Dengti  dirbtine oda.

Kilimėliai yra tvirti, nuvalomi, lengvai prižiūrimi.

Dydis: 100cm x 50cm x 5cm

Svoris: 6,3 kg

Rinkinyje 4 vnt. skirtingų spalvų čiužinukai.

IGLU„Soft play“ formos gaminamos laikantis aukščiausių kokybės standartų ir yra pagamintos taip, kad jos būtų ilgaamžės.

Dėmesio, visi IGLU produktai siunčiami tik kurjeriu. Prašome pasirinkti šį pristatymo būdą. Dėkingi!


IGLU minkštos kaladėlės

Mokslininkų nuomone, didelė kūdikių ir vyresnių vaikų ugdymo programos dalis glūdi „jų pačių kūnuose“. Išmokdami atsiremti, laikyti galvą, verstis ant pilvo ar nugaros, sėdėti, stovėti, vaikščioti, bėgioti ir laipioti, vaikai parodo didelį atkaklumą ir jaučiasi nugalėtojai.

Kūdikiams būtina matyti spalvingus daiktus, siekti jų, spardyti, stverti, laikyti, kratyti. Paaugusiam vaikui reikia pakankamai erdvės, kad galėtų stumti, traukti, kilnoti daiktus, vaikščioti, laipioti, šokinėti ir bėgioti.

Atsižvelgiant į įvairiapusiško fizinio aktyvumo būtinumą, pradedant nuo kūdikystės, lentynose įkurdinome kokybiškas, su vaiku augančias, ne tik fizinę raidą, bet ir vaizduotę vystančias brolių latvių gamybos IGLU minkštas kaladėles.

 

IGLU produktai gaminami iš minkšto ir lengvo polietileno putplasčio, pagaminto Latvijoje. Formos padengtos aukštos kokybės dirbtine oda. Minkštos kaladėlės yra patvarios ir lengvai prižiūrimos. IGLU - nuolat tobulina ir siekia aukščiausių gamybos standartų.


Lavinimo sritys

  • Erdvinis mąstymas
  • Nuramina emocijas
  • Stambioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

160,00