Kamštinė dėlionė su plaktuku „Miškas“

Kalimo dėlionė vaikams su kamštiniu pagrindu, plaktuku, vinukais ir spalvingomis miško temos detalėmis. Pasiimk plaktuką, išsirink norimą detalę ir prikalk vinuku ją prie pagrindo. Tai puikus būdas skatinti pasakojimą ir kūrybiškumą.

Kalimo žaidimai puikiai išgarina perteklines emocijas ir padeda nurimti. Jei vaikas kanda, mušasi, pyksta, pasiūlykite jam pakalti, pabūgnyti, papūsti armonikėlę, fleitą, pamušinėti pagalvę, pažaisti pagalvių mūšį, papūsti balioną, užpūsti žvakę, pažaisti baliono badmintoną (ant medinės mentelės dviguba lipnia juosta pritvirtinta popierinė lėkštė. Su tokiomis „raketėmis“ mušinėjamas balionas).

Kalimo dėlionės vaikams – tai lavinamieji žaidimai vaikams nuo 4 metų. Lavinamasis žaislas lavina smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, dėmesio koncentravimo įgūdžius, kūrybiškumą, vaizduotę, taip pat pasitelkiant pasakojimą ugdomi kalbiniai įgūdžiai, pradžioje galima drauge su vaiku įvardinti dedamus objektus, vėliau leisti vaikui pasakoti pačiam, o gal net kurti istoriją. Šie vaikiški žaislai taip pat puikiai tiks ir kaip dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Savybės:
– šis medinis žaislas miško temos: su mielais miško gyvūnais;
– rinkinyje rasite: kamštinę lentą, plaktuką, vinukus ir spalvingas detales su skylutėmis vinukams kalti;
– rinkinyje taip pat yra 6 idėjų kortelės;
– lavinamasis žaislas tiks ir berniukams, ir mergaitėms.

Dydis: 4x25x18 cm.


Dėlionės

Tai ne tik smulkiosios motorikos stimuliavimui jaunesniame amžiuje naudingas užsiėmimas, tačiau ir gebėjimo susikaupti lavinimas, loginio mąstymo, apskritai - smegenų mankšta.

Mankštinant smegenis, formuojasi daugiau neuronų jungčių, kurių kiekis turi lemiamą reikšmę įvairių užduočių atlikimo sėkmei. Vaikai, kurie reguliariai dėlioja dėliones, moka geriau surinkti informaciją, įvertinti situaciją ir greičiau randa sprendimus problemoms.

Dėliojant dėliones lavėja:
Rankučių raumenys ir judesių koordinacija
Akių ir rankų koordinacija
Atmintis
Kalba
Formų skyrimas


Emocinis vystymasis

Emocinis vystymasis apima įvairių emocijų ir jausmų (meilės, saugumo, prisirišimo, pasitikėjimo) raidą. Šiai sferai taip pat labai svarbūs yra savęs suvokimas, stresas, savarankiškumas. Šis terminas neatsiejamas nuo Emocinio intelekto (EI) sąvokos.

Emocinis intelektas yra laikomas pagrindiniu veiksniu numatančiu, ar vaikas gebės tinkamai užmegzti santykius su bendraamžiais, gerai jausis jį supančioje aplinkoje (jaus mažiau streso ir nerimo), išsiugdys subalansuotą požiūrį į gyvenimą, ir sieks savo akademinio potencialo mokykloje. Šis terminas apima penkis įgūdžius: a) savęs supratimą, b) emocijų valdymą, c) savęs motyvavimą, d) empatiją ir e) santykių valdymą.

Žmonės turintys aukštesnį EI, yra verslesni – jie proaktyvūs ir ieško galimybių, daugiau rizikuoja, kūrybingas idėjas paverčia veikiančiomis inovacijomis, ir moka geriau prisitaikyti prie kintančios aplinkos.

Šioje žaislų kategorijoje esantys žaislai stimuliuoja emocinę raidą ir emocinio intelekto lavėjimą.


Lavinimo sritys

  • Erdvinis mąstymas
  • Nuramina emocijas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Savarankiškumo skatinimas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Žymos

17,99