Išilginė fleita

Fleita, dūdelė, armonikėlė, burbulai, vėjo malūnėliai ir kitos priemonės, kurių panaudojimui reikalingas pūtimas, – puikiai lavina vaiko kvėpavimą. O deguonis – vaistas nuo visų ligų!

Kviečiame jus artimiau susipažinti su kvėpavimo nauda bei pratimais.

Mažasis dūdorius pūsdamas, užspausdamas skylutes, išgaus vis kitokį garsą ir niurktels į nuostabų muzikinį pasaulį 🙂

Mažai mažylių lieka abejingi fleitoms, dūdelėms.

Puikių, kokybiškų Stagg fleitų turime įvairių ryškių spalvų, keliausiančių į jūsų namus parenkant atsitiktiniu būdu 😉 (rožinių nėra)


Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Emocinis vystymasis

Emocinis vystymasis apima įvairių emocijų ir jausmų (meilės, saugumo, prisirišimo, pasitikėjimo) raidą. Šiai sferai taip pat labai svarbūs yra savęs suvokimas, stresas, savarankiškumas. Šis terminas neatsiejamas nuo Emocinio intelekto (EI) sąvokos.

Emocinis intelektas yra laikomas pagrindiniu veiksniu numatančiu, ar vaikas gebės tinkamai užmegzti santykius su bendraamžiais, gerai jausis jį supančioje aplinkoje (jaus mažiau streso ir nerimo), išsiugdys subalansuotą požiūrį į gyvenimą, ir sieks savo akademinio potencialo mokykloje. Šis terminas apima penkis įgūdžius: a) savęs supratimą, b) emocijų valdymą, c) savęs motyvavimą, d) empatiją ir e) santykių valdymą.

Žmonės turintys aukštesnį EI, yra verslesni – jie proaktyvūs ir ieško galimybių, daugiau rizikuoja, kūrybingas idėjas paverčia veikiančiomis inovacijomis, ir moka geriau prisitaikyti prie kintančios aplinkos.

Šioje žaislų kategorijoje esantys žaislai stimuliuoja emocinę raidą ir emocinio intelekto lavėjimą.


Lavinimo sritys

  • Formuojama meilė muzikai
  • Kalbinių ir socialinių įgūdžių lavinimas
  • Klausos lavinimas
  • Kvėpavimo lavinimas
  • Muzikinis lavinimas
  • Ritmo pojūčio formavimas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai32 × 3 × 3 cm
Yoatybės

barokinio tipo
korpusas pagamintas iš ABS plastiko

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

6,00