Lipnios plėvelės + spalvotų skaidrių rinkinys

Lipni plėvelė – lavinuvaika.lt priemonė „vėliavnešė“. Ir ne veltui! Pirmieji ją atradome, pirkėjams pasiūlėmė ir „n“ veiklų variacijų išbandėme. Daaaaug lipinimų idėjų galite pasisemti čia.

O pradėti kviečiame nuo L dydžio plėvelės + įvairių formų spalvotų skaidrių (apie 50 vnt karpinių – žalia, raudona, mėlyna, geltona).

Lipinimo instrukcija: plėvelės lipni tik viena pusė! Taigi, nulipiname apsauginį plėvelės sluoksnį ir  nelipnią puse dedame  prie pagrindo. Lipni pusė „žiūri“ į jus. Užtvirtinate plėvelės kampučius lipnia juosta.


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Darželių grupėms
Lavinimo sritys

  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Kalėdos
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Rinkinį sudaro

Lipni plėvelė 40 x 68 cm + apie 50 įvairių formų spalvotos (žalia, raudona, mėlyna, geltona) skaidrės.

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

3,60

Neturime