Lipnios plėvelės + spalvotų skaidrių rinkinys

Mažiesiems bičiuliams labai patinka stebėti pasaulį pro spalvotus dalykus. Ypač, kai už lango vien namai, mašinos, jau belapis ruduo…

O kai tuos spalvotus dalykus dar galima prilipinti prie plėvelės – viskas tampa trigubai smagu! 🙂 Džiugi, prasminga pramoga ir interjero puošmena, neabejotinai.

Rinkinuką sudaro 1 L dydžio lipni plėvelė + apie 50 įvairių formų spalvotos (žalia, raudona, mėlyna, geltona) skaidrės.

Daugiau idėjų lipinimui galite pasisemti čia.

 


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Kalėdos
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Rinkinį sudaro

Lipni plėvelė 40 x 68 cm + apie 50 įvairių formų spalvotos (žalia, raudona, mėlyna, geltona) skaidrės.

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

4,30