Maistiniai vandeniniai dažai (3 spalvos x 60 ml)

Mes jus išgirdome ir supratome – kruopas, vandenį, naminį plastiliną, putas ir kitką jūs dažote noriai ir dažnai 🙂 Todėl po ilgų ieškojimų mes jas aptikome – gražiausias spalvytes, jų daug (60 ml) ir jos visos sugulė į trispalvį rinkinuką. Puikumėlis, tiesa?

Vienas mažas minusiukas – buteliukai neturi dozatorių. Bet tikimės šį nesklandumą būsime išsprendę pridėję dovanų baisiai simpatišką ir patogią pipetę, su kuria reikalų bus ne tik mamai dažus pakapinti 🙂

Spalvos rinkinyje: šviesiai žalia, šviesiai mėlyna ir aviečių. Kaip atrodo spalvytės, tarkime, naminiame plastiline veizėkite galerijos foto 😉

Glauskite ir spalvinkitės kadieną!


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Gebėjimas skirti spalvas
  • Nuramina emocijas
  • Skirtingų spalvų suvokimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Kiekis

3 vnt x 60 ml

Spalvos

Šviesiai žalia,
šviesiai mėlyna,
aviečių.

Žymos

9,00