Maistiniai vandeniniai dažai (1 vnt.)

Kas dažosi kruopas, naminį plastiliną, šlykštukus, spalvinasi vandenį pilstymo džiaugsmams ir nusiraminimams neabejotinai turėtų priglausti vandeninius maistinius dažus, kurių tik kap-kap porą lašelių ir jau turite gražiausių spalvų lavinamuosius ir kūrybinius reikalus 😉

Smagiausia tas, kad patys galite reguliuotis spalvų intensyvumą bei spalvinę gamą, miksuoti spalvas ir atrasti jūsų ir jūsų bičiulių akims maloniausius derinius.

Kartą priglaudę, naudositės, manome, ilgai, todėl investicija į priemonę tikrai verta jūsų spalvingiems atradimams 😉

Turime: žalios, raudonos, mėlynos ie geltonos spalvų dažus. Pirkimo žingsnyje esančiame komentarų laukelyje brūkštelkite kurią spalvą norėtumėte priglausti.


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Nuramina emocijas
  • Skirtingų spalvų suvokimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Talpa

30 g buteliukas

Žymos

3,00