Blizgučių rinkinys

Draugai, blizgučiai – tiesiausias kelias į kūrybiškumą 🙂 Galite sakyti, kad „visi namai paskui blizgučiuose“ arba galite patiesti klijuotę, dušo užuolaidėlę; sakyti „buvo proga išsiplauti grindis“.

Vienok, blizgučius į savo vaikų kūrybinius reikalus būtiniausiai įtraukite! Blizginkite naminį plastiliną, vandenį, lipnią plėvelę, bet kokius darbelius, išteptus klijais. Vaikams berti, o tuomet stebėti kaip jų kūrinys akimirksniu pagražėja, sužiba, tai kažkas WOW!

Darbelio nepamirškite į ekspoziciją išstatyti (ant šaldytuvo, sienų, įrėminti ir pasistatydinti prie savo lovos, galop). Visa tai be galo savivertę kelia!

  • Pakuotėje 6 vnt. įvairiaspalvių  blizgučių po 2 g.

Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Skaičius

6 vnt. skirtingų spalvų blizgučiai

Išmatavimai

1 buteliuko išmatavimai 4,5×3 cm

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Naminio plastilino rinkinys

Naminio plastilino rinkinys
19,90 17,60
-12%
19,90 17,60
1,80