Olyziukas

Ehei ,bičiuli, kaip gera, kai palangė žaliuoja nepriklausomai nuo metų laiko, tiesa? O kai ta žaluma dar atsiranda ant nuotaikingo, tavo paties sukurto padariuko Olyziuko…jausmas apskritai neapsakomas!  Surinkome viską, ko reikia tavajam Olyziukui (o gal net dviems) susikurti 😉 Kaip kas daroma:

 1. Imame gražiąją kojinytę.
 2. Praplėšiame pakelį ant kurio pavaizduota žolytė, ir įberiame dalį stebuklingų seklyčių į kojinytę.
 3. Ant seklyčių beriame pjuvenas. Kaip čia taip? Kodėl ne žemės? Ogi žolytei labai patinka, kad tarp pjuvenų yra tarpeliai ir jai lengva savo smulkias šakneles leisti.
 4. 4.Užrišame kojinytės galą, kad niekas neišbyrėtų, su gumute suformuojame nosytę (Olyziukas irgi nori užuosti mamos kepamus blynus).
 5. Priklijuojame akytes ir kitas pridedamas dekoracijas savo nuožiūra, galima viršugalvį pabandyti, kad skylutės taptų didesnės ir žolytei būtų lengviau dygti
 6. Laistyk, mylėk ir lauk.
 7. Kirpk, formuok šukuoseną, ir vis dar mylėk, nes be meilės čia niekaip 🙂

Velykos

Visos reikiamos priemonės kūrybingoms Velykoms su mažaisiais!


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

 • Formuojamas kūrybiškumas
 • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
 • rūpesčio ir atsakomybės formavimas
 • Smulkioji motorika
 • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

 • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

5,50