Pom poms pasteliniai (60 vnt.)

Jei jums kyla klausimų ką su šiais spalvingais minkštais rutuliukais nuveikti, žinokite, kad tiek jūsų iki/priešmokyklinukui, tiek mokyklinukui ilgai galvos sukti nereikės:)

Dekoravimo galimybių…“N“! Čia ir minkšta avelė, ir įstabaus grožio raidė, ir tavo vardo raidės išklijuotos jaisiais – minkštutės bei spalvotos. Dar juos galima „apželiuoti“ bei dėti į sensorinį maišelį, ar puoši jais skutimosi putų dėbeselius.

O dar…dar…dar visko pripasakosi mums tu, didysis kūrėjau, tiesa? 🙂 Lauksime tavo darbų labas@lavinuvaika.lt.

  • Pakuotėje: 60 vnt.
  • Įvairių dydžių pomponai.
  • Pagaminti iš akrilo.

Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Gebėjimas rūšiuoti ir skaičiuoti
  • Skirtingų spalvų suvokimas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

3,10

Neturime