Lavinamasis šviesos stalas

Neturėkite šimto lavinamųjų priemonių, turėkite vieną šviesos stalą. Pagal galimybes – su antstaliu. Ir jums atsivers tiek daug kūrybinių, didaktinių, pažintinių, pirštelius miklinančių priemonių, kad OHO!

Dažnai pirkėjai kreipiasi: turime stalą ir nežinome ką su juo daryti. Žemiau pateikiu kelias idėjas. Daugiau jų rasite mūsų tinklaraščio įraše, o dabar esminis momentas:

jei stalas keliauja pas 1-6 m. kūrėjus, nesitikėkite, kad atsiradus šiai priemonei namuose, jūsų – tėvų laukia laisvi vakarai. Keliaukite kurti kartu. Keliaukite ramūs, keliaukite nusiteikę būti pavaldūs bičiulio padiktuotam žaidimui.

Keiskite stalo turinį kas savaitę. Valgykite ant stalo. Tesklinda šviesa nuo stalo kas vakarą ir tampa neatsiejama jūsų jaukios namų atmosferos dalimi.

Tetampa darbas prie stalo jūsų tarpusavio ryšio stiprinimo priemone. Jūsų meditavimo, terapijos priemone.

Ne veltui savo gaminamam lavinamajam stalui parinkome 1 – šiltos dienos šviesos režimą (galima reguliuoti intensyvumą). Manome, kad stalai, turintys įvairių šviesos spalvų pasirinkimo galimybes „atima“ iš kūrėjo galimybę kurti ir ieškoti spalvų iš aplinkos (spalvotos skaidrės, stiklo mozaikos, spalvotas plastikas nuo butelių ir pan.). Mūsų vaikų namai, senais laikais turėję stalą su įvairių spalvų režimų ne dirbo, kūrė, o žaidė diskoteką, kuri vadinasi „pajunginėkime spalvas“ 🙂

 • berkite smėlį, įvairiausias kruopas, kavą ir kurkite piešinius pirščiukais. Bet kokie raštai ant staliuko virsta gražiausias kūriniais ir padrąsina tolesniems bandymams mažąjį Pikaso.
 • dažykite. Guašu, akvarele, jogurtais, sumaišytais su maistiniais dažais, purkškite putas.  Pirščiukai, teptukai, antspaudai, kempinėlės, šluotelės iš laukuose priskintų gėlių/žolių – tinka, įtraukia bet kas!
 • dėliokite mandalas iš mozaikinių plokštelių, skaidriosios kūrybinės mozaikos, raminkite po sunkios dienos darželyje, mokykloje (ar darbe) susikaupusias emocijas.
 • dėkite antstalį, berkite krakmolą ir pilkite vandenį – bus krakmolainis, berkite vandens rutuliukus, spalvinkite vandenį maistiniais dažais. Kai susitinka šviesa + vanduo, patikėkite, tai pranoksta visus kūrybos / gebėjimo nurimti / šilto bendravimo po įtemptos dienos lūkesčius.
 • valgykite. Bet koks valgymas ant šviesos stalo tampa šventišku, „išimtiniu“, be galo gardžiu ir įkvepiančiu!

 

Užburiančios jums kelionės!

P.S. Stalą pagaminame per 2 savaitės nuo užsakymo. Dėkojame jums už kantrybę laukiant! Taip pat stalus pristatome tik per kurjerines tarnybas. Pasirinkite prašome šį pristatymo būdą. Labai dėkojame!

 


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

 • Akių koordinacija
 • Didaktinės priemonės
 • Formuojamas kūrybiškumas
 • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
 • Lavinama vaizduotė
 • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

 • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai:

Aukštis – 15 cm
Plotis – 54 cm
Ilgis – 72 cm
Svoris – 10 kg

Medžiagos:

Dėžės rėmas: dėbulė, medžio masyvas.
Dėžės viršus: organinis stiklas.

Apšvietimas:

Vienspalvis – dienos šviesa

Saugumas:

Šviesos lemputės atsparios vandeniui + dėžė užsandarinta, kad naudojantis nei smėlio, nei vandens į vidų nepatektų. Natūralaus medžio dėžė padenga vandens pagrindo laku, kad apsaugoti nuo aplinkos poveikio (vandens, drėgmės, saulės). Lakas skirtas vaikiškų žaislų dažymui. Storas ir tvirtas 4 mm organinis stiklas. Gaminant galvota apie vaikų saugumą!

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

130,00

Neturime