Lavinamasis šviesos stalas

Sulaukite vakaro, ar užtraukite užuolaidas, įjunkite šviesios staliuką ir stebėkite kas bus.
O bus – kūryba! Bus įtraukiantis pažinimas, bus įdomus mokinimasis, bus daug šnekų, šnibždesių ir išsipasakojimų.

Išties, šviesa, sklindanti iš šio medinio staliuko paverčia magišku viską, kas atsiduria ant jo. Tiksliau, net 16 šviesos pozicijų 🙂 Išsirinkite tąkart jūsų nuotaiką geriausiai atspindinčią ir…:

Kurkite

  • berkite smėlį, įvairiausias kruopas, kavą ir kurkite piešinius pirščiukais. Bet kokie raštai ant staliuko virsta gražiausias kūriniais ir padrąsina tolesniems bandymams mažąjį Pikaso.
  • dažykite. Guašu, akvarele, maistiniais dažais, jogurtais, muilo, ar skutimosi putomis. Pirščiukai, teptukai, kempinėlės, šluotelės iš laukuose priskintų gėlių/žolių – tinka, įtraukia bet kas!
  • dėliokite mandalas iš mozaikinių plokštelių, raminkite po sunkios dienos darželyje, mokykloje (ar darbe) susikaupusias emocijas.

Mokinkitės

„Viena, dvi, trys…dvidešimt trys lazdelės oho kiek daug! Pasižiūrėkime, koks piešinys gausis iš šių 23 lazdelių, o jei atimti 5-ias? Štai taip atrodo ženklas =, o štai taip +…“

„Ši boružė nešioja 1 taškelį. Vadinasi jai tik vieni. O šiai jau visi 5 metukai..matai? Paskaičiuokime kiek šiai boružei metelių.“

„Išpaišykime tavo vardą ir susipažinkime su raidelėmis, kurios yra tavo varde. Puiku! O dabar parašykime visų šeimos narių vardus.“

„Štai čia – geltonas trikampis. Paieškokime dar tokios pat formos figūrų. O čia – raudonas kvadratas. Išrinkime iš šios skrynios ir padėkime ant staliuko visus kvadrato formos daikčiukus.“

Bendraukite

„O kodėl gi nesurengus tylios, jaukios vakarienės tiesiai ant šviesos staliuko..? Nori, aš tau papasakosiu apie savo diena? Tuomet klausyk…Štai, kiek daug man šiandien nutiko, buvo gražių akimirkų, o buvo ir liūdnų. Tas žmogus mane nuvylė, o anas – įkvėpė. Galbūt dabar tu norėtum pasipasakoti apie savo dieną?“

Užburiančios jums kelionės su šiuoju šviesos staliuku, mielieji!

P.S. Staliukai gaminami pagal individualų užsakymą, todėl tikimės, kad pasisemsite kantrybės – staliukas pasieks jus apytiksliai už 2 savaičių.

P.P.S. staliukas kuo puikiausiai bičiuliaujasi su antstaliu, kuris leis (o tiksliau neleis) lietis vaikų kūrybiškumui per kraštus..;)


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Didaktinės priemonės
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Lavinama vaizduotė
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai:

Aukštis – 10 cm
Plotis – 48 cm
Ilgis – 63 cm
Svoris – 5 kg

Medžiagos:

Dėžės apačia: plaušų plokštė, plėvelė.
Dėžės viršus: organinis stiklas.

Apšvietimas:

Šviečia nuo 16 iki 20 skirtingų spalvų, galima nustatyti, kad šviesos keistųsi automatiškai.

Saugumas:

Šviesos lemputės atsparios vandeniui + dėžė užsandarinta, kad naudojantis nei smėlio, nei vandens į vidų nepatektų. Natūralaus medžio dėžė padenga vandens pagrindo laku, kad apsaugoti nuo aplinkos poveikio (vandens, drėgmės, saulės). Lakas skirtas vaikiškų žaislų dažymui. Storas ir tvirtas 4 mm organinis stiklas. Gaminant galvota apie vaikų saugumą!

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

130,00

Turime