Guašiniai dažai (12×600 ml)

Kiekviena mama, užsiimanti su savo jaunuoju „Pikaso“ menu žino, kad esminiai kriterijai dažams – saugumas, ekonomiškumas ir gražios spalvos. Šie dažai atitinka visus tris 🙂

Tep-lep ant popieriaus, gipso, medžio, putų polisterolio, ar verdant naminį plastiliną, ar ar ar… trumpai tariant – dažai „reikalas einamas“, todėl ekonomiškos jų pakuotės padės smarkiai sutaupyti.

Įsipilkite į indelius reikiamą kiekį ir uždarykite buteliukus. Maišykite dažus ir kurkite su mažuoju naujas spalvas: „raudona + balta = kokia graži rausva“!

Rinkinyje rasite net 12 psalvų x 600 ml!

Pastaba: dažai siunčiami tik paštomatu. Pristatymo laukelyje prašome pasirinkti šį būdą. Dėkui!

Pagaminta Anglijoje.

Spalvos: geltona, citrininė, oranžinė, raudona, tamsiai raudona, violetinė, mėlyna, žalia, lapų žalia, juoda, ruda, balta.

 

 


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

37,90