Vaikiškas fotoaparatas

Vaikiškai – nevaikiškas, sakytume 🙂 Kadangi su šiuo spalvingu, lengvai naudojamu, lengvučiu fotoaparatu jūsų bičiulis ir kadrus „nutrauks“, ir pafilmuos. Nuotraukoms įvairius rėmelius, efektus galės suteikti. Išties, fantastinė dovana jūsų bičiuliukui atostogų metu. Tėveliai vis „pyškina“ su savo telefonais, o čia štai – asmeninis gražutis, bet rimtas! fotoaparatas, kurį ant virvelės pasikabinki ir amžinti pasaulio skubėki!

Būtiniausiai pasidarykite savaitinių, mėnesinių, dienos foto apžvalgą, atrinkite geriausius kadrus ir išryškinkite. Išryškinę pasidarykite fotoparodą, į kurią sukvieskite draugus. Puiki proga draugystei!:)

Nenustebtume, jei su šia dovana prasidėtų ilgas kūrybiškas jūsų jaunojo fotografo kelias!

Fotoaparatas gyvena dailioje dėžutėje su pakabinama virvele ir USB jungtim pakrovimui.

Dėmesio: į fotoaparatą kišama mini SD kortelė. Ji prie fotoaparato nepridedama.

Turimos fotoaparato spalvos: rožinė.

Techninius fotoaparato parametrus rasite fotogalerijoje.


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas estetinis skonis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Savarankiškumo skatinimas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Techninė informacija

2,0 colių IPS ekranas,
5,0 megapikseliai ir 1080P HD vaizdo įrašai,
4 GB kortelė,
Fotoaparatas su įkrauta baterija laiko apie 2–3 valandas,
komplektacijoje – patogus USB laidas įkrovimui.

Žymos

29,90

Neturime