Dirbtinis sniegas

Draugai,

tai yra neįtikėtina, fantastiška, super duper, absoiuliačiai WOW! Daug mūsų dirbtinio sniego išbandyta. Daug ieškota tobuliausios, arčiausios sniegui tekstūros ir….štai ji!

Užpili maišelityje esančius 30 g dirbtinio sniego šiltu vandeniu; paprastu, jei norima balto sniego, masitiniais dažais spalvintu, jei norima spalvoto ir steeeeeebim, kaip jis auga, bujoja ir pradeda virsti iš dubens, puodelio – sausas, lengvutis, fantastiškos tekstūros. Ji norisi liesti, semti, dėti, po juo dalykus slėpti, mėtyti galop.

EH, tai neįtikėtina!

Nuoširdžiai, nuo šiol nebe taip ir svarbu, ar žiemą turėjome sniego. Nes namie jo, kad ir vasarą, tikrai bus! 🙂

Po žaidimo sniegą galima paskelisti ant laikraščio, išdžiovinti ir naudoti pakartotninai vėl ir vėl 😉

Sudėtis: magiško sniego milteliai – tai natrio poliakrilatas, polimeras turintis superabsorbento savybių. Nenuodinga, inertiška medžiaga, iš virškinamojo trakto nesirezorbuoja. Tačiau visgi nereikėtų duoti žaisti tokio amžiaus vaikams, kurie viską deda į burną.

Video matysite kiek dirbtinio sniego gaunasi iš 30 g. dirbtinio sniego, užpilamo 250 ml šilto vandens.

 

 

 

 

 

 


Sensorinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Nuramina emocijas
  • Savaitės populiariausias
  • Taktilinis jautrumas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Kiekis

30 g baltų sniego miltelių

Medžiaga

Super Absorbent Polymer

Gamintojas

Japonija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Šlykštukas (dičkis)

Šlykštukas (dičkis)
4,20 3,00
-29%
4,20 3,00
5,40