Marakasai

Muzikiniai marakasai, ko gero, turėtų tapti kone pirmąja muzikine priemone kiekvieno mažylio, išmokusio  tvirtai laikyti rankutėse dalykus.

Spalvingi – atkreipiantys dėmesį, patogūs paimti paimti (tiek rankeneles, tiek patį kiaušinuką), vystantys akių-judesių koordinaciją. Skambūs – vystys mažylio klausą ir sudarys „baltojo triukšmo“ foną, kuris nuramins.

Turi ypatybę – patikti tiek ropliukui, tiek muzikaliam pirmokiukui 😉

Marakasų turime įviairių spalvų (žr. galerijoje). Į jūsų namus atkeliaus atsitiktiniu būdu parinktos spalvos. Jei spalva labai svarbi, duokite prašome apie tai žinoti pirkimo žingsnyje esančiame komentarų laukelyje 😉


Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Darželių grupėms
Lavinimo sritys

  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Formuojama meilė muzikai
  • Klausos lavinimas
  • Muzikinis lavinimas
  • Nuramina emocijas
  • Riešo raumenų miklumas

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Ypatybės

2 vnt.
svoris: 45 g
spalva: geltona

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

3,00 2,50