Piešimo su šviesa lenta

Šį variantą nusižiūrjome, savo namuose ir lentynose apgyvendinome, kad mūsų / jūsų didieji piešiėjai kėlionių metu turėtų patogią, įtraukiančią ir daug rekvizito nereikalaujančią priemonę. Štai ji – piešimo šviesa lenta, kuomet tai kas nupiešta ar užrašyta gali nutrinti vienu mygtuko paslaudimu!
Veikimas
Piešimo lenta turi specialiai pritaikytą ekraną su mažomis energijos sąnaudomis, kuris, kartu su pridedamu rašikliu, leidžia daryti ranka rašytus užrašus ir piešinius taip pat patogiai, kaip ir ant popieriaus – ekrane iš karto atsiranda rašytas tekstas, taip pat išsiskiria spaudimas. Mygtukas po ekranu leidžia ištrinti visą ekrano turinį vienu paspaudimu.Prietaisas sveria tik 150 gramų ir yra itin plonas, todėl juos lengvai galėsite pasiimti su savimi kur tik norite. Keičiama CR2016 baterija leidžia nupiešti apie 100 000 puslapių. Komplekte esantis rašiklis taip pat paprastas naudoti kaip ir tradicinis rašiklis. Jis gali būti paslėptas planšetinio kompiuterio korpuse, – lengviau nepamesti.
Specifikacijos:
  • Ekranas: 12 colių lankstus LCD skydelis
  • Korpusas: ABS plastikas
  • Maitinimas: 1 × 3V baterija (pridedama)
  • Svoris: 150 g
  • Matmenys: 228 × 146 × 4 mm


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

11,90