IGLU žaidimo kompleksas SET 11 (3 dalys)

IGLU Soft Play fiziniam ir intelektualiniam tobulėjimui

IGLU padeda lavinti šias sritis ir savybes:

Judėjimas ir motorika (ropojimas, laipiojimas);
Formuoja ir ugdo erdvinį suvokimą;
Stiprina motorinės koordinacijos įgūdžius;
Padeda lavinti loginį mąstymą;
Padeda mokytis geometrinių formų ir spalvų;
Lavina kūrybiškumą ir vaizduotę;
Pagerina socialinius įgūdžius.

IGLU minkštųjų kaladėlių formos tinka bendram vaiko judėjimo ir motorikos lavinimui. Įvairios kaladėlių formos leidžia vaikams tobulinti motorinę koordinaciją ir įgūdžius – pirštų ir rankų judėjimą, sugriebimą, šliaužimą, judėjimą per kliūtis, kopimą ant paaukštinimų.

Žaidimas su broliais, seserimis ir draugais taip pat padeda vaikams ugdyti socialinius įgūdžius bendraujant vieniems su kitais.

Žaidimas su tėvais ar kitais vaikais padės jiems greičiau išmokti ir atpažinti įvairias geometrines formas bei spalvas. Formų įvairovė leidžia skleistis ir kūrybiškumui bei fantazijai, nes derinant formas galima statyti fortus, pilis, namus.

Vaikui augant figūras galima panaudoti ir kitiems tikslams. Vaikas gali pastatyti įvairius kliūčių ruožus ar kitas pisigalvoti pramogas.

Bendras svoris: 3,6 kg

Išmatavimai: 20cm x 40cm x 120cm

Komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje brūkštelkite, kurį spalvinį variantą renkatės.

Figūrų išmatavimus rasite foto galerijoje.

Formos dydis gali skirtis +/- 2,5%.

Dėmesio, visi IGLU produktai siunčiami tik kurjeriu. Prašome pasirinkti šį pristatymo būdą. Dėkingi!


IGLU minkštos kaladėlės

Mokslininkų nuomone, didelė kūdikių ir vyresnių vaikų ugdymo programos dalis glūdi „jų pačių kūnuose“. Išmokdami atsiremti, laikyti galvą, verstis ant pilvo ar nugaros, sėdėti, stovėti, vaikščioti, bėgioti ir laipioti, vaikai parodo didelį atkaklumą ir jaučiasi nugalėtojai.

Kūdikiams būtina matyti spalvingus daiktus, siekti jų, spardyti, stverti, laikyti, kratyti. Paaugusiam vaikui reikia pakankamai erdvės, kad galėtų stumti, traukti, kilnoti daiktus, vaikščioti, laipioti, šokinėti ir bėgioti.

Atsižvelgiant į įvairiapusiško fizinio aktyvumo būtinumą, pradedant nuo kūdikystės, lentynose įkurdinome kokybiškas, su vaiku augančias, ne tik fizinę raidą, bet ir vaizduotę vystančias brolių latvių gamybos IGLU minkštas kaladėles.

 

IGLU produktai gaminami iš minkšto ir lengvo polietileno putplasčio, pagaminto Latvijoje. Formos padengtos aukštos kokybės dirbtine oda. Minkštos kaladėlės yra patvarios ir lengvai prižiūrimos. IGLU - nuolat tobulina ir siekia aukščiausių gamybos standartų.


Lavinimo sritys

  • Balansavimo įgūdžiai
  • Erdvinis mąstymas
  • Gebėjimas skirti geometrines figūras
  • Gebėjimas skirti spalvas
  • Koordinacija
  • Loginis mąstymas
  • Stambioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

95,00