Kempinė smaigstymams ir vėrimams

Kad netektų ilgai klaidžioti ir ieškoti floristinių prekių parduotuvės, kad įsigyti šį stebuklą, floristinę kempinę apgyvendinome lavinuvaika.lt 🙂 O įsidėti ją į krepšelį kartu su kitomis puikiomis priemonėmis tiesiog privalu!

Pradėkime nuo pirmosios smagios dalies: ant stalo šliūkštelname vandens, uždedame ant balos kempinę, o ši tik siuuuuurbt ir susiurbia visą vandenėlį, nepalikdama anei lašo 🙂

Toliau – smaigstome – medinius iešmelius, dantų krapštukus, pieštukus, spagečius ir kitą, ką fantaziją išneš.

Galop, – veriame ant susmaigstytų dalykų šiaudelius, makaronus vamzdelius, apskritas baronkaites, dribsnius ir t.t.

Dar gi galima tiesiog bet kokius dalykus į kempinę „įgrūsti“ ir bandyti juos pirštukais iškrapštyti 🙂

Trumpai tariant – floristinė kempinė – puiki puiki priemonė smulkiosios motorikos vystymui, vaizduotės lavinimui ir laimės auginimui, be abejo 😉

Tikiuosi, įtikinom!


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Smulkioji motorika

Rankų žaidimai, skirti smulkiosios motorikos lavinimui didina galvos smegenų žievės aktyvumą, todėl gerėja ne tik vaikučio kalbėjimas, bet ir klausa, rega, dėmesio koncentracija. Nuo ankstyvos vaikystės pirščiukais čiupinėdami skirtingas tekstūras, liesdami formas, atlikdami pratimus, mažieji išmoksta ilgiau išlaikyti dėmesį, taip tobulėja jų mąstymas, skatinama kalba.

Įvairūs šioje žaislų ir priemonių kategorijoje esantys rankų žaidimai - ir puiki pramoga, ir efektyvus būdai, skatinantys vaiką kalbėti, padedantys visapusiškai vystytis.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Gebėjimas susikaupti
  • Gerina dėmesio koncentracijos įgūdžius
  • Judesių tikslumas
  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

23x11x8 cm

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

2,20