Montessori cilindrai

Paprasta forma, pagaminta iš medžio, daugiafunkcis ugdymas – visa tai puikiai dera su Montessori filosofija – daugiamatis vaiko mokymasis.

Su šiais cilindrais vaikas ar vaikų grupė pramoks:

  • spalvų
  • dydžių
  • svorių palyginimo (su cilindrais galima žaisti ant svarstykių. Savadarbę pasigaminsite iš pakabos, ant kurių abiejų galų pakabintos virvelės si dubenėliais).

Žaidžiant su cilindrais lavinami

  • loginis mąstymas
  • kūrybiškumas,
  • riešo miklumas.

Nuostabi ekologiška priemonė jūsų estetiškam, daugiamačiui mokymuisi per žaidimą.

Komplekto turinys:

4x mediniai stoveliai
5x žali cilindrai
5x raudoni cilindrai
5x mėlyni cilindrai
5x geltoni cilindrai

 


Didaktinės priemonės

Žaidimas yra savita vaiko pasaulio pažinimo forma. Žaisdamas vaikas išgyvena ir perpranta savo aplinkos gyvenimo reiškinius, savaip modeliuoja pasaulį, mokosi mąstyti. Aktyviai veikia jo vaizduotė, reiškiasi įvairios emocijos, formuojasi protinių veiksmų perėjimo į naują, aukštesnį etapą prielaida, tobulėja kalba.

Vaikų pažinimo gebėjimus (suvokimą, mąstymą, atmintį), labiausia lavina ir valingą dėmesį, kalbą ugdo, žodyną skatina klausą tobulina vadinamieji "didaktiniai" arba "mokomieji/ lavinamieji" žaidimai. Jie taip pat iš esmės reikšmingai veikia asmeninių savybių ugdymą, priežastinių ryšių suvokimą.

Didaktinius žaidimus galite atpažinti iš jų struktūrinių elementų: mokomasis (lavinamasis, didaktinis) tikslas (jis vaikams neatskleidžiamas), žaidybinė užduotis, taisyklės, veiksmai.


Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

18,90 16,90