Kalimba

  1. Instrumentą kalimbą mes su vaikai atradome, kai dalyvavome vienoje iš Žemės švenčių, sukviečiančią žmones „arčiau gamtos“, siekiančius įsiklausyti į ją ir į save patį, kurti bei puoselėti harmoningą ryšį, stiprinantį mus pačius, mūsų šeimas, bendruomenes, tautą, keliantį Žemės gyventojų sąmoningumą plačiuoju mastu.

Viena iš dalyvių tipeno neskubėdama ir, liesdama kalimbos liežuvėlius užbūrė aplinką nepaprastai melodingais ir ramiais garsais.

Noriu kalimbos  sau ir noriu lentynoms – pagalvojau. Netrukus mintis įgavo pavidalą ir kalimba mūsų, mūsų draugų namuose bei mūsų lentynose, žinoma 🙂 Internete rasite pilną pamokų, mokinančių groti kalimba. Bet mūsų mažieji užsiburia šio instrumento be jokių mokslų. Vien tik subtiliu pajutimu, kaip ir visam mus supančiam pasauliui:)

Stebėtina, kad labiausiai kalimba užburia tuos vadinamus nenuoramus, kaip mūsų dukra, kaip video esanti draugė Arija – smarkios, greitos, garsios ir reiklios, su dideliais poreikiais, bet įstabiu vidiniu pasauliu, paėmusios į rankas kalimba, panyra į savo sielos užkaborius, kuriuose atrandą ramybę ir grožį!

Techniniai parametrai

  • korpusas pagamintas iš raudonmedžio masyvo
  • 17 liežuvėlių (C3-E4)
  • komplekte antpirščiai, derinimo įrankis, dėklas, pradmenų knygutė
  • dydis 18 cm x 13 cm

Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Lavinimo sritys

  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Muzikinis lavinimas
  • Nuramina emocijas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 4 m +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

39,00