Sensorinės spalvotos gelinės žuvys (20 vnt.)

Dėmėsio, ši priemonė atkeliauja po 2 savaičių nuo užsakymo dienos. Dėkojame už kantrybę laukiant!


Ryškios vaivorykštės spalvos žuvys, kurių vienoje pusėje yra skaičiai 0-20, o kitoje – atitinkamo skaičiaus taškai. Idealiai tinka mokytis skaičiuoti (taškai sugrupuoti loginiam mokymuisi), susieti skaičius su kiekiais, spalvų atpažinimui ir sensoriniam žaidimui.

Žuvelėje užpildyta krikštolo skaidrumo spalvingu biogeliu. Ant žuvelių viršaus – kilpelės, kad jas galima būtų pakabinti ir manipuliuoti vertikaliai. Peršviečiamos spalvos gali būti maišomos, kai žuvelės naudojamos ant šviesos lentos / stalo ar priešais langą, pvz. mėlyna ir geltona žuvelės sudėtos viena ant kitos sukurs žalią spalvą.

Žuvys yra malonios tekstūros, skatinančos  juslinius tyrinėjimus ir gali turėti raminamąjį poveikį, kai karoliukai judinami, jas taip pat galima užšaldyti, kad būtų suteiktas dar vienas jutiminio atradimo lygis.

 

Specifikacija
Dydis: 80 x 150 mm.

Amžius: Tinka nuo 3 metų.

 


Sensorinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • akių rankų koordinacija
  • Gebėjimas atpažinti skaičius
  • gebėjimas maištyti spalvas
  • Gebėjimas rūšiuoti ir skaičiuoti
  • Gebėjimas skirti spalvas
  • Sensorinė stimuliacija

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Vandens rutuliukai (300 ml)

Vandens rutuliukai (300 ml)
1,50 1,00
-33%
1,50 1,00
63,70