Dekoratyvinės plunksnos (50 vnt.)

„Pūsk, vėjeli, pūsk,
skrisk plunksnelė, skrisk“,

deklamuojame, dainuojame mes bičiuliui, duodami nupūsti plunksnelę nuo delno. Ir tai tampa ne tik smagiu ir gražiu žaidimu, bet ir lavinamąja veikla: laviname mažylio kvėpavimo takus, mankštiname burnos aparatą.

O dar plunksnelės, be abejonės, papuošia bet kokį darbelį. O darbelius daryti ir namuose eksponuoti verta: jie tampa labai svarbūs vaikams, neatsiejama jų dalimi 😉

  • Plunksnų ilgis nuo 5 iki 7 cm.
  • Kiekis pakelyje – 4g

 


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Judesių tikslumas
  • Kvėpavimo lavinimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Spalvos

Įvairiaspalvės

Kiekis

20 vnt. plunksnų

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

2,80