Šilkinės kreidelės stiklui „Colorix Glass Fun“ (12 vnt.)

Draugai, kas ieškote šilkinių kreidelių, su kuromis piešiasi it per sviestą (aba it su mamos lūpdažiu :)) per įvairius paviršius – popierių, veidrodį, ant veidų, plytelių, medienos ir ant stiklo (ryškiau gaunasi piešiant aptakiomis formomis), tuomet jums patiks 12 spalvų šilkinių kreidelių rinkinys „Colorix“.

Jei gi ieškate išskirtinai puikių šilkinių kreidelių, skirtų piešti ant stiklo (ryškios spalvos gaunasi nubrėžus ir ploną liniją), tuomet jūs esate čia, kur reikia 🙂

Kviečiame priglausti šias puikias puikias kreideles ir ilgaaaaam prilipti prie stiklų 🙂


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

12,50