Vandens karoliukai milžinai (30 vnt.)

Vandens karoliukai – be galo smagu!  O vandens karoliukai milžinai, tai tiesiog WOW 🙂 Manipuliuokite su jais rankose ir stimuliuokite sensorinius pojūčius, traiškykite, ridenkite, gaudykite vonioje ir veikite bet ką, ką jūsų mažojo bičiulio fantazija išneš. O ji išneš ir nuneš toli toli, neabejotinai!

Rinkinyje rasite net 30 vnt rutuliukų, kuriuos išbrinkinus vandenyje, po dviejų parų išaugs štai tokio dydžio vandens rutuliai 😉

 


Sensorinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Kiekis

5 spalvoti karoliukai-milžinai

Žymos

3,00