Puriojo plastilino rinkinys (12 vnt.) + įrankiai

Pavadinti šią masę galima įvairiai – „pūrusus“, „orinis“, „minkštasis“ plastilinas, tampri guma, slime’as, ar kitaip. Bet esmė viena – darbuotis su šia debesų pūrumo mase vienas malonumas! O kai to malonumo viso 12… gražiausių, akis džiuginančių, fantaziją veriančių spalvų… tuomet „ištinka“ fantastika!

Mažasis lipdokliukas sukurs kažką savo, be galo brangaus, paliks pernakt džiūti, o ryte ras sudžiuvusi, oro lengvumo kūrinėlį. Kai kūrinėlis prakalba tėvelių lupose, – jis tampa be galo emociškai svarbus. Tik būkite atsargūs! Kartais gali tekti būti lapėmis, vikais, kiškiais, monstriukais ir pan. visą dieną. Nes su jais kur kas įdomiau, nei su suaugusiais. Nes jiems paslaptis patikėti drąsiau 😉

Glauskite rinkiunuką, miksuokite spalvas, dėkite į prie rinkinio pridedamus maišelius ir būkite tikri, kad masė neišdžius ir džiugins jus ilgai ilgai!


Sensorinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Lavinama vaizduotė
  • Nuramina emocijas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Taktilinis jautrumas

Papildoma informacija

Rinkinį sudaro:

12 spalvų pūrusiojo plastilino po 5 g
3 plastikiniai įrankiai
12 zip maišelių pradarytam plastilinui laikyti

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Šlykštukas (dičkis)

Šlykštukas (dičkis)
4,20 3,00
-29%
4,20 3,00

Naminio plastilino rinkinys

Naminio plastilino rinkinys
19,90 17,60
-12%
19,90 17,60
4,80 3,60