Magiškasis vandens smėlis

Bičiuliai, žodžių veik nereik, belieka peržiūrėti video:)

 

Spalvotos pudros tekstūra primena natūralų, sausą smėlį, kuri supylus į vandenį – stebuklas, smėlį išimsite sausutėlį:) Formuokite povandenines pilis pridedamiems jūros gyviams ar tiesiog maklinėkite su smėliu vandeny ar virš jo – nuostabiausia terapija!

 

Rinkinyje rasite:

300 g žalio smėlio

Jūros gyvių siužetines figūrėles:

Prekė supakuota į estetinę kartoninę pakuotę;

Skirtas vaikams nuo 3 metų amžiaus;

Komplekto turinys:

Žalias smėlis 300 g;

3 x žuvys, jūros vėžlys, augalas.


Sensorinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Smulkioji motorika
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

9,90