Pripučiamas baseiniukas

O skirtas šis pripučiamas baseiniukas įvairiausioms veikloms: barstymo, pilstymo ir net pasimaudymo patiems mažiesiems dalyviams:)  Modelino / plastilino lipdytojams ir kinetinio smėlio gerbėjams privalus atributas 😉

„In beach every day“ byloja baseiniuko antraštė. Taip ir jautėmės ilgais žiemos vakarais, smėlyje lobius kapstydami ir reikalus vandenyje mirkydami. Pagelbės baseiniukas ir vasarą, kai maudynėms vandens telkiniai bus per šalti, ar tiesiog – smagioms, užimančioms, atpalaiduojančioms, sensorinėms žaidynėms.

Baseinėlių spalvos: turime įvairių spalvų baseinėlius, kurie parenkami atsitiktine tvarka.


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

58×43 cm

Spalvos

šiuo metu turime tik mėlynos spalvos baseinėlį.

Žymos

5,50

Neturime