Pripučiamas baseiniukas

 

O skirtas šis pripučiamas baseiniukas įvairiausioms veikloms: barstymo, pilstymo ir net pasimaudymo patiems mažiesiems dalyviams:)  Modelino / plastilino lipdytojams ir kinetinio smėlio gerbėjams privalus atributas 😉

„In beach every day“ byloja baseiniuko antraštė. Taip ir jautėmės ilgais žiemos vakarais, smėlyje lobius kapstydami ir reikalus vandenyje mirkydami. Pagelbės baseiniukas ir vasarą, kai maudynėms vandens telkiniai bus per šalti, ar tiesiog – smagioms, užimančioms, atpalaiduojančioms, sensorinėms žaidynėms.

Baseinėlių spalvos: turime įvairių spalvų baseinėlius, kurie parenkami atsitiktine tvarka.

Išmatavimai: 56cm x 40cm


Sensorinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

4,90