Medinis tamburinas (didysis)

Puikus muzikinis įrankis, – vizualiai-linksmas, patogus laikyti, puikiai skambantis! Nerkite su savo mažuoju bičiuliu į pirmąsias muzikines keliones – pažinkite įvairius muzikinius intrumentus, didžiuosius kompozitorius, skirtingus muzikinius stilius, nukeliaukite drauge į filharmoniją ir…ko gero, į muzikos mokyklą muzikorius nutipens savo noru 😉

  • medinis rėmas
  • natūrali oda
  • 6 poros žvangučių
  • dydis: 22 cm

Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Papildoma informacija

Ypatybės

juodas
14 barškučių

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

14,00