Mokomasis laikrodis

Miniland mokomasis laikrodis, tai puikus rinkinys mažiesiems norint pažinti laikrodį ir laiko skaičiavimo principus.
Mokomasis laikrodis turi sraigratuką šone, kurį sukant galima reguliuoti laikrodžio rodykles. Ciferblatas suskirstytas į valandas ir minutes su aiškiais skaičiais ir skirtingomis spalvomis (iš viso 3 skalės).
Rinkinyje taip pat rasite 12 dvipusių kortelių. Vienoje pusėje rasite skaitmeninio ir analoginio laikrodžių rodmenis, kitoje laiko skaičiavimo užduotis (pvz. 16:40+00:20).

Rinkinyje rasite:
– mėlyną laikrodį su reguliuojamomis rodyklėmis ir 3 laiko skalėmis;
– 12 dvipusių kortelių.

Miniland – tai ženklas, kuris specializuojasi švietimui skirtuose produktuose. Šis ženklas kuria produktus pedagogams ir tėvams, kuriems svarbu su kuo žaidžia jų atžalos. Pagrindinis Miniland šūkis – „Mokykis žaisdamas“.


Didaktinės priemonės

Žaidimas yra savita vaiko pasaulio pažinimo forma. Žaisdamas vaikas išgyvena ir perpranta savo aplinkos gyvenimo reiškinius, savaip modeliuoja pasaulį, mokosi mąstyti. Aktyviai veikia jo vaizduotė, reiškiasi įvairios emocijos, formuojasi protinių veiksmų perėjimo į naują, aukštesnį etapą prielaida, tobulėja kalba.

Vaikų pažinimo gebėjimus (suvokimą, mąstymą, atmintį), labiausia lavina ir valingą dėmesį, kalbą ugdo, žodyną skatina klausą tobulina vadinamieji "didaktiniai" arba "mokomieji/ lavinamieji" žaidimai. Jie taip pat iš esmės reikšmingai veikia asmeninių savybių ugdymą, priežastinių ryšių suvokimą.

Didaktinius žaidimus galite atpažinti iš jų struktūrinių elementų: mokomasis (lavinamasis, didaktinis) tikslas (jis vaikams neatskleidžiamas), žaidybinė užduotis, taisyklės, veiksmai.


Lavinimo sritys

  • Gebėjimas skirti laiką

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Žymos

14,90