Markerių rinkinys „Touch 80“

Bičiuliai, jei jūsų namuose kaip ir mūsų spalvos liejasi kasdien, smarkiai rekomenduojame susidraugauti su šiuo puikiu, kokybiškų markerių-flomasterių rinkiniu „Touch 24“. 2 Flomasterio antgaliai – 1 brėžiantis 1 mm liniją, antras – 6 mm liniją, leis įgyvendinti įvairiausius kūrybinius polėkius!

Šiais flomasteriais pavergti mūsų namų 5-etė, 7-iametis ir paaugliai dukterėčia su sūnėnu, minantys dailės mokyklos slenksčius. Flomasteriai kokybiški ir džiugins jus tikrai ilgai.

Gražiausių – 80  spalvos patogiai nugulusios medžiaginiame krepšelyje. Puikiai pritinka dovanoti artimam ir brangiausiam žmogui t.y. SAU 🙂

Kūrybingų jums metų!


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas estetinis skonis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Markerių rinkinys „Touch 48“

Markerių rinkinys „Touch 48“
16,90 13,90
-18%
16,90 13,90

Markerių rinkinys „Touch 24“

Markerių rinkinys „Touch 24“
9,90 8,50
-14%
9,90 8,50
20,90 18,90