Chubbie dažai – markeriai (8 vnt.)

Ojoj, bičiuliai, senai mes besidžiaugėme tooookiu atradimu! Ilgai ieškojome markerių, skirtų mažiesiems pirščiukams taškuoti. Printukų taškelinei kūrybai, beje, rasite čia. O aptikome – daug daug dagiau – dažus, markerius, su kuriais pritaškuosite sočiai, prikursite dar sočiau:)

Tiesiog fantastiškas priešimo principas: buteliukas su kietu antgaliu, per kurį sunkiasi (bet nelaša, neprasipila) vandeniniai dažai. Patogu (nesunkūs) laikyti net mažiausiom rankelėm!

Galima tiesiog taškuoti, galima laikant brėžti linijas, ar kurti jau visus menus! Labiau skirti mažuliukams menininkams, bet mūsų 4-etė ir 6-metis liko be galoooo sužavėti. Fantastiškos spalvos, lengvas naudojimas, įstabus rezultatas, kad ir kaip bepasisektų. Ko dar reikia įkvėpimui ir savikliovai?! 🙂

Dažai sunkiasi normuotai, neprateka, todėl priemonės kūrybai užteks tikrai ilgam.

Rinkinyje rasite 8 ryškių spalvų dažus-markerius po 75 ml.

Pirminė gauta partija labai nedidukė, tad raginame suskubti pačiupti Chubbie savo vasaros veikloms i dovanoms!

 


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Formuojamas estetinis skonis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Markerių rinkinys „Touch 24“

Markerių rinkinys „Touch 24“
9,90 8,50
-14%
9,90 8,50

Gamtinė abėcėlė

Gamtinė abėcėlė
12,90 9,90
-23%
12,90 9,90
15,90