IGLU žaidimo kompleksas SET 2 (4 dalys)

IGLU  kaladėlių komplektas skatina visapusišką vaiko raidą. Motoriniai įgūdžiai, logika, vaizduotė ir kūrybiškumas, vaidybiniai įgūdžiai – tai tik dalis sričių, kurias padės lavinti šios minkštos IGLU kaladėlės. Ar jau matote, kiek visko su šiomis kaladėlėmis priveiks jūsų mažylis? Ar matote, kaip šios kaladėlės auga kartu su jūsų vaikeliu ir skirtingu amžiaus tarpsniu, patenkina skirtingus fizinio aktyvumo, laisvojo žaidimo poreikius?

Kompleksas puikiai pritiks 6-36 mėn. mažyliams. Naudojamas tiek namuose, tiek sporto ir kineziterapinėse erdvėse.

IGLU kaladėlės yra pagamintos iš tvirto polietileno putplasčio  – minkšto ir itin lengvo. Padengtas tvirta dirbtine vinilo oda. Formos yra tvirtos, lengvai prižiūrimos ir patikrintos dėl kenksmingų medžiagų.

IGLU produktai yra pažymėti CE ženklu pagal ES direktyvą 88/378 / EEC: Toy Safety.

Spalvos: galimos galerijoje pavaizduotos spalvinės rinkinio variacijos. Komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje arba labas@lavinuvaika.lt brūkštelkite, kokio rinkinio norėtumėte,

SET size: 20cm x 80cm x 80cm
Weight: 3.5 kg


IGLU minkštos kaladėlės

Mokslininkų nuomone, didelė kūdikių ir vyresnių vaikų ugdymo programos dalis glūdi „jų pačių kūnuose“. Išmokdami atsiremti, laikyti galvą, verstis ant pilvo ar nugaros, sėdėti, stovėti, vaikščioti, bėgioti ir laipioti, vaikai parodo didelį atkaklumą ir jaučiasi nugalėtojai.

Kūdikiams būtina matyti spalvingus daiktus, siekti jų, spardyti, stverti, laikyti, kratyti. Paaugusiam vaikui reikia pakankamai erdvės, kad galėtų stumti, traukti, kilnoti daiktus, vaikščioti, laipioti, šokinėti ir bėgioti.

Atsižvelgiant į įvairiapusiško fizinio aktyvumo būtinumą, pradedant nuo kūdikystės, lentynose įkurdinome kokybiškas, su vaiku augančias, ne tik fizinę raidą, bet ir vaizduotę vystančias brolių latvių gamybos IGLU minkštas kaladėles.

 

IGLU produktai gaminami iš minkšto ir lengvo polietileno putplasčio, pagaminto Latvijoje. Formos padengtos aukštos kokybės dirbtine oda. Minkštos kaladėlės yra patvarios ir lengvai prižiūrimos. IGLU - nuolat tobulina ir siekia aukščiausių gamybos standartų.


Lavinimo sritys

  • fizinis aktyvumas
  • Koordinacija
  • Pusiausvyra ir balansas
  • Stambioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

140,00