Metalofonas

Puikiai, sodriai, linksmai skambantis spalvingas metalofonas supažindins jūsų muzikantą su natomis, įtrauks, patrauks, iškraus, o kai pirmąją savo melodiją grojejėlis išgroti išmoks…

Oooo, kiek ovacijų, pagyrų ir prašymų „pakartot“ sulauks! 🙂

Trumpai tariant, apgyvendinti savo namuose metalofoną – būtina!

Pažindinkite su gyvu garsu dar ant rankų sūpuojamą mažylį. Kasdien „bam bam bam“ per gamą ir jau formuojate vaikelio klausą.

Apskritai, apsupkite mažylį gyvu, kokybišku garsu, estetišku menu, formuokite jo gerą skonį nuo pat mažumės.

Condorwood MT-110 8 natų metalofonas.

  • 8 natų metalofonas
  • komplekte dvi lazdelės

Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Papildoma informacija

Išmatavimai42 × 14.5 × 4.5 cm
Ypatybės

8 natų

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Ksilofonas (didysis)

Ksilofonas (didysis)
19,00
Išparduota
19,00
10,00