Vaškinės kreidelės (40 vnt.)

Ojojoj, bičiuliai, kur mūsų mažieji delniukai, į kurias įsispraus šios patogios laikyti, rankose nesušylančios – netirpstančios, sunkiai lūžtančios, greit neišdipiešiančios vaškinės kredelės? 🙂

Tai puiki pirmoji priešimo priemonė, pritiksianti jau metinukams.  Tieskite ant grindų tapeto ruloną, statykite didelę kartoninę dėžę, kvieskite draugus ir leiskite į kūrybines klajones!

Kreidelės puikiai prigis tiek darželio grupėje, vaikų vakarėlyje,  individualiai – ilgalaikei draugystei 🙂

Būtiniausiai išbandykite, jaunieji kūrėjai!

Tinka nuo 12 mėn. amžiaus. Netoksiškos. Be gliuteno ir be kviečių.


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas estetinis skonis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Markerių rinkinys „Touch 48“

Markerių rinkinys „Touch 48“
16,90 13,90
-18%
16,90 13,90
7,50