Skaidrūs spalvoti bokšteliai (18 vnt.)

Rinkinyje rasite 6 skaidrius spalvotus bokštelius su dangteliais po 3 vienetus. Tyrinėjimui, spalvų pažinimui ir derinimui, rūšiavimui, smulkiajai motorikai, koordinacijai. Žaidimų modeliai gali būti įvairūs: surasti bokšteliui tinkamos spalvos dangtelį, sukrauti atitinkamos spalvos daiktelius, popieriaus gumuliukus į tinkamą bokštelį, statyti didelį bokštą (jį griauti:)). Puikiai pritinka žaidimui ant šviesos lentos.

Maži 6 permatomų spalvų puodai su dangteliu, idealiai tinkantys tyrinėjimams, spalvų maišymui ir derinimui, taip pat kaip krovimo veikla logikai ir koordinacijai lavinti. Spalvos atitinka permatomų spalvų ąsočių rinkinį, todėl galima naudoti kartu, kad būtų padidinta žaidimo vertė. Apima patogią dangčiu uždengtą daiktadėžę.

 

Specifikacija
Dydis: 57 x 42 mm

 


Darželių grupėms
Smulkioji motorika

Rankų žaidimai, skirti smulkiosios motorikos lavinimui didina galvos smegenų žievės aktyvumą, todėl gerėja ne tik vaikučio kalbėjimas, bet ir klausa, rega, dėmesio koncentracija. Nuo ankstyvos vaikystės pirščiukais čiupinėdami skirtingas tekstūras, liesdami formas, atlikdami pratimus, mažieji išmoksta ilgiau išlaikyti dėmesį, taip tobulėja jų mąstymas, skatinama kalba.

Įvairūs šioje žaislų ir priemonių kategorijoje esantys rankų žaidimai - ir puiki pramoga, ir efektyvus būdai, skatinantys vaiką kalbėti, padedantys visapusiškai vystytis.


Konstruktoriai ir kaladėlės

Šios priemonės, priklausomai nuo jų sudėtingumo lygio, itin stimuliuoja smulkiąją vaiko motoriką, skatina savarankiškumo, fantazijos, suvokimo vystymąsi, išradingumą, gerina dėmesio koncentracijos įgūdžius.

Konstruojant aktyvinami abu smegenų pusrutuliai, lavinami erdvinis, vidinis asmeniškasis, kalbinis, socialinis, loginis matematinis intelektai.

Tiek kaladėlės, tiek konstruktoriai - puiki "pagalbinė" priemonė ir kitiems žaidimams - iš jų galima sukonstruoti namelį mylimam pliušiukui, lovą lėlėi ar garažą mašinėlei. Mažasis, atradęs tokias žaiskų kombinacijos galimybes mokosi neįkainojamo įgūdžio - žvelgti į situaciją iš skirtingų perspektyvų, mąstyti atvirai, problemas spręsti kūrybiškai.


Lavinimo sritys

  • Formuojami konstrukciniai įgūdžiai
  • gebėjimas maištyti spalvas
  • Gebėjimas rūšiuoti ir skaičiuoti
  • Gebėjimas skirti spalvas
  • Gebėjimas susikaupti
  • Gerina dėmesio koncentracijos įgūdžius
  • Skirtingų spalvų suvokimas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

25,80