Lipni kreidinė plėvelė 45 x 200 cm

Perkelkite vieną smagiausių vaikystės veiklų – piešimą lauko kreidelėmis – į namus!

Bet koks namų paviršius gali tapti  juoda rašomąja lenta. Plėvele lengvai prilipinama prie švaraus paviršiaus ir, prireikus, lengvai nuimama, vėl priklijuojama. Peprastai atkirpsite norimą dydį, klijuojant ant spintelių, durų, šaldytuvo, sienų.

Nepaprastai smagu piešti ne tik kreidelėmis, bet ir vandeniu ant kreidelėmis išpiešto fono. Įvertins net patys mažiausi. Mikrt į vandenį poroloninius antpsaudėlius ar kempinėle su koteliu ir brūūūūžt per kreidinį foną. Aš palikau šią žymę, AŠ! 🙂

Rinkinyje rasite 45 x 200 cm plėvelės ir 5 spalvotas kreideles.

Puiki dovana savo ir artimųjų kūrybai!

 


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Darželių grupėms
Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

8,20