Dekoratyvinis smėlis 500 g (įvairių spalvų)

Atskiro pristatymo smėliui nereikia. Visi žinome kaip jis „veikia“, kiek mūsų mažieji bičiuliai gali tūnoti smėliadėžėje, žaisti smėliu ant lavinamojo šviesos stalo, o ką jau bekalbėti apie maudynes smėlyje esant paplūdimyje 🙂 Tad tik pridursime, kad žaidimas su dekoratyviniu – spalvingu smėliu, ko gero, įtraukia dvigubai. Pasiskaitinėkite mūsų blogo įrašą apie smėlio terapiją ir idėjas žaidimams su smėliu, įsidėkite į krepšelį vieną kitą spalvą ir nerkite į terapingus, sensoringus, pažinius žaidimus! O jei priglausite dar ir lipnią plėvelę, galėsite susikurti savo „laimės planetą“, nusispalvinti kačiuką ir dar daug daug visko – pagal pomėgius, pagal interesus.

Kurkite, dideli ir maži ir te šiokia tokia netvarka jūsų neatbaido. Vaikystė pralėks tik „mirkt-mirkt“ ir jūs grįšite į savo tvarkingą, suaugelišką gyvnenimą 😉

Smėlio turime įvairių spalvų (žiūrėkite galerijoje). Pasirinkite norimą bendrą kiekį smėlio (1 vnt. – 500 g), o apie norimas spalvas duokite žinoti pastabų laukelyje (kurjeriams ir kt.), esančiame pirkimo žingsnyje.


Sensorinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Kiekis

500 g

Žymos

2,90