Žaidimas „Guess who“

Guess Who – vienintelis stalo žaidimas mūsų namuose:) Akimirkas, kuomet susėdame visi su juo pažaisti – labai branginame. Tai ne tik neįkainojamas laikas drauge, tai komunikacinių gebėjimų, loginio mąstymo vystymas. Užduoti tinkamą klausimą ir dar vienu žingsneliu priartėti prie spėjimo – kokį gi personažą pasirinko oponentas – užduotis ne iš lengvųjų. Tačiau su kiekvienu žaidimu žodynas vis plečiasi, klausimai gudrėja, tikslingėja ir tu po truputį tampi taiklių klausimų virtuozu. Su šia kortele:) O jų viso 8, taigi žaidimo, augimo galimybės laaabai plačios!

Kaip žaidžiama:

Turite 1 dvipusę žaidimo lentą. Su oponentu susėdate vienas priešais kitą ir matote tik savo lentos pusę. Pasirenkate tokias pačias temines personažų korteles. Tylutėliai pasirenkate sau 1 norimą personažą ir pažymite jį rėmeliais lentos viršuje. Žemiau atidengiate visus tuos pačius personažų langelius. Viskas, pradedame. Užduodami klausimus, į kuriuos oponentas gali atsakyti „taip“ arba „ne“ ar įvardydamas klausime skambėjusią savybę: „ar tavo personažas moteriškos giminės?“  Oponentas atsako „ne“ ir jūs savo lentos pusėje uždengiate visus personažų langelius, kurie panašūs į moteriškąją lytį:) Toliau jūsų oponentas klausia, tarkim, „ar tavo personažas turi akinius?“ Jūs atsakote taip arba ne ir oponentas uždaro visus (ne)akiniuotus personažus. Tikslas – kas greičiau atspės pasirinktą personažą. Turime viso 8 temines korteles su personažais, kurių vardai arba pavadinimai užrašyti anglų kalba, taigi žaisdami vaikai pramoks ir angliškų terminų bei tarimo.

Galite žaisti laikui, pastačius smėlio laikrodį. Tokiu būdu, klausimai turi būti suformuoti greičiau ir būti taiklesni. Arba be laikrodžio: skiriate laiko apmąstymams tiek, kiek reikia:)

Rinkinyje rasite:

– dviguba konsolė 2 žaidėjams,

– 8 dvipusės kortelės (po 4 kiekvienam žaidimui, su skirtingais personažais abejose pusėse. Viso – 8 skirtingų dizainų kortelės).

– smėlio laikrodis,

Žaidimo išmatavimai :

31 cm. x 25.5 cm. x 3.5 cm.

Pakuotės išmatavimai :

42 cm. x 33.5 cm. x 7.5 cm.

Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų

 


Stalo žaidimai
Lavinimo sritys

  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Komunikaciniai gebėjimai
  • Loginis mąstymas

Rekomenduojamas amžius

  • 5 m +

Papildoma informacija

Žymos

29,90