Vandens dūdelės

Visi didieji dūduotojai-trimituotojai tikrai įvertins šias vandens dūdeles! Su jomis įprastos maudynės suskambs visu orkestru, Oho kokiu! 🙂

Atsuki, pripili vandens iki pirmosios natos žymens – suskamba vienaip, iki antros – vėl kitaip. Su tėvelių pagalba pažinsi nateles ir aptarsi – žemai ar aukštai ji skamba. Štai ir tavo kelionės muzikinio lavinimo link – pradžia.

Susipažinęs su visom natelėm, paeksperementavęs  su jų skambėjimu įpilus/išpilus vandenį, galėsi čiupti melodijų korteles ir  sukurti savo paties orkestrą.

O jei vonioje atsiras dar vienas dūduotojas, o jei baseine, ar ežere jų bus net keli…! – Aplodismentai ir ovacijos orkestrui garantuoti:)

P.S.  pūsdamas dar ir plaučiukus treniruosi – mažiau sirguliuosi 😉


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Muzikinis lavinimas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

Dūdelės išmatavimai: 19 X 2.5 X 2.5cm

Skaičius

Dūdelių skaičius: 5

Žymos

8,90 7,60