Medinė abecelė

Be galo puiki pilna lietuviška medinė abėcėlė, gyvenanti dalioje dėželėje. Žaidimas abėcėle – „neskausmingas“ būdas pramokti raideles:

  1. Spaudžiame raideles, žodelius naminio plastilino šmotelyje.
  2. Vyniojame raideles folijoje ir slepiame jas kruopų bliūdaityje, žaidžiant barstymus.
  3. Spalviname raideles guašu, akvarele, flomasteriais.
  4. Kuriame spalvingus koliažus, klijuojant raideles ant lipnios plėvelės.
  5. Susistatome žaidimų figūrėles ir dėliojame šalia pirmas jų pavadinimu raides.

O kiek dar visko pakeliui patys prisigalvosite, tikime 🙂  Kviečiame įsigyti medžiu kvepiančias raideles ir turėti daug džiugių, didaktiškai žaisimingų žaidimų 😉


Gamtinė abėcėlė

Dailiom akvarelinėms iliustracijom apipavidalinta ir įdomiausias faktais apie Lietuvoje sutinkamą florą bei fauną "pakrauta" Gamtinė abėcėlė - jūsų vizualiam ir žingeidžiam raidelių pažinimui.


Mediniai

"Medinėje" kategorijoje apsigyvens rankų darbo medinės priemonės jūsų prasmingiems žaidimams.


Didaktinės priemonės

Žaidimas yra savita vaiko pasaulio pažinimo forma. Žaisdamas vaikas išgyvena ir perpranta savo aplinkos gyvenimo reiškinius, savaip modeliuoja pasaulį, mokosi mąstyti. Aktyviai veikia jo vaizduotė, reiškiasi įvairios emocijos, formuojasi protinių veiksmų perėjimo į naują, aukštesnį etapą prielaida, tobulėja kalba.

Vaikų pažinimo gebėjimus (suvokimą, mąstymą, atmintį), labiausia lavina ir valingą dėmesį, kalbą ugdo, žodyną skatina klausą tobulina vadinamieji "didaktiniai" arba "mokomieji/ lavinamieji" žaidimai. Jie taip pat iš esmės reikšmingai veikia asmeninių savybių ugdymą, priežastinių ryšių suvokimą.

Didaktinius žaidimus galite atpažinti iš jų struktūrinių elementų: mokomasis (lavinamasis, didaktinis) tikslas (jis vaikams neatskleidžiamas), žaidybinė užduotis, taisyklės, veiksmai.


Lavinimo sritys

  • Atminties lavinimas
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Raidžių pažinimas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

7,50