IGLU supuoklė – bananas (4 variantai)

IGLU supamosios formos padeda lavinti šias savybes:

Lavina ir stiprina pusiausvyros jausmą
Formuoja ir ugdo erdvinį suvokimą
Stiprina motorinės koordinacijos įgūdžius
Lavina kūrybiškumą – supamasis blokas gali būti naudojamas kaip stalas ar kėdė
Pagerina socialinius įgūdžius.

Pirmieji žingsniai vaikui visada yra sunkiausi, todėl IGLU supamasis žaislas puikiai tinka jūsų vaikui žengti pirmuosius žingsnius ir pagerinti pusiausvyros jausmą bei motoriką. Sūpynės yra viena maloniausių veiklų vaikystėje, teikianti teigiamus jausmus ir džiaugsmą. Tai padeda jūsų vaikui ugdyti įvairias emocijas, o tai gerina socialinius įgūdžius. Vaikams augant supamasis žaislas gali būti naudojamas ir praktiškai – kaip platforma žengti ar atsisėsti arba kaip mažas staliukas.

IGLU supuoklė – bananas tinka vaikams nuo 24 mėn.

Komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje brūkštelkite, kurį spalvinį variantą renkatės.

Svoris: 3,1 kg

Dėmesio, visi IGLU produktai siunčiami tik kurjeriu. Prašome pasirinkti šį pristatymo būdą. Dėkingi!


IGLU minkštos kaladėlės

Mokslininkų nuomone, didelė kūdikių ir vyresnių vaikų ugdymo programos dalis glūdi „jų pačių kūnuose“. Išmokdami atsiremti, laikyti galvą, verstis ant pilvo ar nugaros, sėdėti, stovėti, vaikščioti, bėgioti ir laipioti, vaikai parodo didelį atkaklumą ir jaučiasi nugalėtojai.

Kūdikiams būtina matyti spalvingus daiktus, siekti jų, spardyti, stverti, laikyti, kratyti. Paaugusiam vaikui reikia pakankamai erdvės, kad galėtų stumti, traukti, kilnoti daiktus, vaikščioti, laipioti, šokinėti ir bėgioti.

Atsižvelgiant į įvairiapusiško fizinio aktyvumo būtinumą, pradedant nuo kūdikystės, lentynose įkurdinome kokybiškas, su vaiku augančias, ne tik fizinę raidą, bet ir vaizduotę vystančias brolių latvių gamybos IGLU minkštas kaladėles.

 

IGLU produktai gaminami iš minkšto ir lengvo polietileno putplasčio, pagaminto Latvijoje. Formos padengtos aukštos kokybės dirbtine oda. Minkštos kaladėlės yra patvarios ir lengvai prižiūrimos. IGLU - nuolat tobulina ir siekia aukščiausių gamybos standartų.


Lavinimo sritys

  • Balansavimo įgūdžiai
  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Koordinacija
  • Nuramina emocijas
  • Stambioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

95,00